• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

• "Rok szkolny dobiegł końca i nadszedł ten długo wyczekiwany czas…”

Dnia 23 czerwca 2023r. w SP nr 2 Ligocie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Ten wyjątkowy dzień społeczność szkolna rozpoczęła od odśpiewania hymnu państwowego. Następnie uczniowie klasy 1 i 2b przedstawili program artystyczny pt. „Za chwilę wakacje”. Pięknie zaprezentowali wiersze, przedstawili wakacyjną scenkę oraz zaśpiewali piosenki.

Po części artystycznej Dyrektor Szkoły wraz z wychowawcami klas wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za osiągnięcia naukowe. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor podziękowała za zaangażowanie i współpracę w tym roku szkolnym rodzicom, nauczycielom oraz uczniom. Następnie wychowawcy w salach lekcyjnych wręczyli uczniom świadectwa i pozostałe nagrody.

Gratulujemy wszystkim uczniom sukcesów. Życzymy słonecznych, ciekawych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Angelika Kopeć, Aleksandra Greczka

• POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH

• 22 czerwca o godzinie 17:00 w sali gimnastycznej miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 klas ósmych.

Uczestniczyli w nim oczywiście absolwenci, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, rodzice oraz delegacja klas 6, która pożegnała swoich starszych kolegów i koleżanki.

Kochani Uczniowie

Jeszcze raz życzymy: niech Wasz wysiłek

i Wasza wytrwałość w pogłębianiu wiedzy

i umiejętności przyniosą Wam kolejne sukcesy

w nowej rzeczywistości szkolnej oraz dalszym życiu.

NIE BÓJCIE SIĘ MARZYĆ!!