• PODZIĘKOWANIE

19.05.2022 20:15
      Kiermasz ciast

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Ligocie serdecznie dziękuje wszystkim Rodzicom za upieczenie pysznych ciast oraz pomoc przy organizacji kiermaszu. Księdzu Zygmuntowi za ogłoszenie oraz udostępnienie miejsca, ale przede wszystkim mieszkańcom Miliardowic, którzy kupili słodkości i wsparli finansowo inicjatywę zakupu klimatyzatora. Dzięki Państwa wsparciu zebraliśmy kwotę 3805 zł.

• UBEZPIECZENIE NNW

24.03.2022 11:04
      Ubezpieczenie 2021/2022
    • KIERMASZ - PODZIĘKOWANIA

06.04.2022 09:36
      Wniosek o rozbudowę szkoły

Rada Rodziców bardzo dziękuje za pomoc wszystkim rodzicom i mieszkańcom, którzy podpisali się pod wnioskiem o rozbudowę Szkoły oraz wzięli udział w zorganizowanym przez nas kiermaszu ciast, który odbył się w dniach 25-26.09.2021r.

Dziękujemy rodzicom za upieczenie pysznych ciast, Pani Barbarze Dziech z kwiaciarni "Bratek" za ufundowanie kwiatów oraz Państwu Izabeli i Pawłowi Majcherczyk za podarki i słodycze, które zostały rozdane w tych dniach dzieciom.

Bardzo dziękujemy za przybycie i zakup "cegiełek".